• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com//bisikletgezginleri/
  • https://plus.google.com/u/0/b/107516277403061028674/107516277403061028674/posts
  • https://www.twitter.com//Gezginone
Bisikletleri elektrikli hale getiren tekerlekKickstarter üzerinde projesi başlatılan GeoOrbital Wheel kullanılarak, 60 saniyede kendi bisikletinizi kolayca elektrikli bisiklete dönüştürebilirsiniz.

Patent onayı bekleyen "GeoOrbital"tekerlek, TRON motosikletlerindeki sistemle aynı olarak, bisikletinizin ön tekerinin değişmesiyle, sizlere elektrikli bisiklet deneyimini sunuyor.

Hiçbir ekipman olmadan, 60 saniyede kolayca takılan tekerlek, neredeyse bütün yetişkin bisikletler ile uyumlu.

26, 28, 29 inç ve 700C jant ile uyumlu ürün, içinde 36V 500W DC motora sahip. 36V 6A değiştirilebilir lityum iyon bataryası 3 saatte şarj olup, hiç pedal çevirmeden sizi 20 km götürebiliyor.

Pedal çevrilmesi halinde ise 50 km yol yapabilen tekerleğin ağırlığı 7 kg.

Pedal çevirmeden saatte 30 km hız yapan GeoOrbital tekerlek, bisiklet kullanım halinde şarj olma özelliğine de sahip. Bisikletin gidonuna takılan bir hızlanma butonu ile kolayca elektrikli gücü kullanabiliyorsunuz.
Elektrikli bisiklet keyfi size özel

Bazen hızlanmak için, bazen yorulduğunuzda devreye girmesi için, bazen de yüksek bayırları çıkarken zorlanmamak için ideal olan elektrikli bisikletler, böylece sizin kişisel bisikletinize geliyor.

Ayrıca GeoOrbital kullanan bisikletler, normal bisiklet sayıldığından hiçbir izin ya da sigorta almak gerekmiyor.

Her hava şartı altında çok iyi performans sağlayan GeoOrbital tekerlek, içi dolu köpük yapıda olduğundan, patlama ya da yırtılma durumlarından etkilenmiyor.

Tekerlek üzerindeki USB çıkış, bisiklet ışıklarını, hoparlörü kontrol ederken, telefonları şarj etmeye de yarıyor. Eğer batarya sökülürse, teknik olarak elinize bir Powerbank geçmiş oluyor.


Kickstarter’da 75 bin dolar hedefi olan proje, şimdiden 196 bin dolartoplamış durumda. GeoOrbital tekerleği satın almak için yapılması gereken minimum bağış ise 499 dolar.

GeoOrbital tekerlek hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarakKickstarter sayfasına gidebilirsiniz.Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      1154 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın